presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja: Kosova dhe Shqipëria, bashkë në ditë të vështira e në ditë të mira

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani ka pritur në takim Presidentin e Republikës së Shqipërisë, Bajram Begaj, i cili po qëndron në Kosovë me ftesë të Presidentes Osmani në 25 vjetorin e çlirimit.

“Kosova dhe Shqipëria, bashkë në ditë të vështira e në ditë të mira!”, ka shkruar Presidentja.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.