presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Këshilli për Demokraci dhe të Drejta të Njeriut

This site is registered on wpml.org as a development site.