presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Sinjalizimi

Zyrtari përgjegjës për sinjalizim:

Alban Halili – Udhëheqës i Divizionit për Dekorata, Falje dhe Shtetësi

Zyra e Presidentes së Republikës së Kosovës

Email: [email protected]

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.