presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Telegram urimi – Shenjtërisë së Tij, Papa Benediktit XVI

Ju lutem pranoni urimet e mia të përzemërta dhe të popullit të Kosovës për festën e Krishtlindjes.

Ju lutem pranoni urimet e mia të përzemërta dhe të popullit të Kosovës për festën e Krishtlindjes.Ju përshëndes nga Kosova dhe në emër të të gjithë qytetarëve të saj ju falënderoj për kujdesin Tuaj të vazhdueshëm për vendin tim.Shenjtëria Juaj,Ju lutem vazhdojeni përkushtimin Tuaj për pavarësinë dhe prosperitetin e Kosovës, që është kusht për paqe dhe qetësi të përhershme në këtë pjesë të Evropës e të botës.Urime dhe fat!Prishtinë, 24 dhjetor 2007Me respekt,Presidenti i Kosovës,Dr. Fatmir Sejdiu

This site is registered on wpml.org as a development site.