presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja për iftar në familjen e dëshmorit Nusret Hajdari: Ta vazhdojmë traditën e tillë dhe atë të solidaritetit si tipare veçuese të popullit tonë

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani Sadriu, e ka përmbyllur vizitën e saj në Gjilan, me iftarin në familjen e dëshmorit Nusret Hajdari.

Në vijim gjeni të plotë postimin e Presidentes Osmani: 

Në përmbyllje të vizitës në Gjilan, në fshatin Dobërçan vizitova familjen e dëshmorit Nusret Hajdari te e cila gjetëm mikëpritjen në iftarin e sontëm dhe uruam që ta  vazhdojmë traditën e tillë dhe atë  të solidaritetit si tipare veçuese të popullit tonë.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.