presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja Osmani u prit në takim nga kryetari i qytetit të Dallasit, Eric Johnson

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani gjatë vizitës zyrtare në Teksas ka takuar kryetarin e qytetit të Dallasit, Eric Johnson, me të cilin ka diskutuar për thellimin e bashkëpunimit, duke përfshirë zhvillimin ekonomik, tregtinë, investimet, inovacionin, binjakëzimin e qyteteve dhe fusha të tjera me interes të dyanshëm.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.