presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja Osmani dënon sulmin kibernetik në Shqipëri

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani e ka dënuar fuqishëm sulmin kibernetik kundër infrastrukturës kritike të Shqipërisë.

Ky është postimi i Presidentes Osmani në Twitter:

“Ne e dënojmë fuqishëm sulmin keqdashës kibernetik kundër infrastrukturës kritike të Shqipërisë. Ne i qëndrojmë pranë Presidentit të Shqipërisë, Bajram Begaj dhe qeverisë shqiptare dhe i bëjmë thirrje Iranit që të mbajë përgjegjësi për këtë veprim të paprecedentë. 

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.