presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja: Komuniteti egjiptian i Kosovës e pasuron diversitetin tonë kulturor

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani ka uruar komunitetin egjiptian në ditën e tyre.

Presidentja Osmani ka thënë se komuniteti egjiptian i Kosovës e pasuron diversitetin tonë kulturor.
 
Në vijim gjeni të plotë postimin e Presidentes Osmani:
 
Komuniteti egjiptian i Kosovës e pasuron diversitetin tonë kulturor. Ata janë pjesë e historisë sonë dhe e shtetndërtimit të Republikës së Kosovës. Ne angazhohemi çdo ditë që shteti ynë të jetë shtëpi e të gjithëve, pa dallim.
Të dashur egjiptianë të Kosovës, urime dita juaj! 

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.