presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja Jahjaga udhëtoi për vizitë në Slloveni

Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga udhëtoi sot për vizitë në Slloveni, me ftesë të Presidentit të këtij vendi, z.Danilo Turk.

Përveç me z.Turk, Presidentja Jahjaga do të takohet edhe me kryetarin e Kuvendit të Sllovenisë, z.Pavel Gantar, si dhe me kryeministrin Borut Pahor.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.