presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja Jahjaga priti një grup fëmijësh të institucionit parashkollor “Kids Academy”

Presidentja e Republikës së Kosovës, znj. Atifete Jahjaga priti sot në kabinetin e saj një grup fëmijësh nga institucionit parashkollor “Kids Academy”, të shoqëruar nga drejtuesja e këtij institucioni, Zamira Hyseni-Duraku.

Në takim Presidentja Jahjaga u njoftua lidhur me funksionimin e këtij institucioni dhe për angazhimin e fëmijëve, të cilët kaluan disa çaste njohjeje e bashkëbisedimi me Presidenten.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.