presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja Jahjaga priti drejtorin e AKI-së

Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga, priti drejtorin e Agjencisë së Inteligjencës së Kosovës, zotëri Bashkim Smakajn, nga i cili u informua për punën e kësaj agjencie, për ndërtimin e të gjitha kapaciteteve të nevojshme për kryerjen e punëve dhe të detyrave dhe për bashkëpunimin ndërkombëtar.

Drejtori Smakaj e informoi Presidenten për punën gjatë këtij viti, për sfidat e caktuara si dhe për angazhimin e këtij misioni.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.