presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Lansimi i faqeve zyrtare në Facebook dhe Twitter

Zyra e Presidentes së Republikës së Kosovës gjatë fundjavës ka lansuar faqet e saja zyrtare në rrjetet sociale, në Facebook dhe Twitter.

Lansimi i faqeve zyrtare të Presidencës në rrjetet sociale ka për qëllim që krahas komunikimit zyrtar, të mbajë të informuar rregullisht publikun mbi aktivitetet dhe lajmet e fundit nga Zyra e Presidentes së Republikës së Kosovës.

Adresa e faqes në Facebook është http://www.facebook.com/atifete.jahjaga.zprk
ndërsa faqja në Twitter është në http://twitter.com/PresidentKosovo
 

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN

This site is registered on wpml.org as a development site.