presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Fjalimi i plotë i Presidentes Osmani në Forumin Ekonomik Zviceran (Swiss Economic Forum) mbi potencialin ekonomik dhe mundësitë për investime në Republikën e Kosovës

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.