presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENT OF THE REPUBLIC OF KOSOVO
...

Fjalimi i plotë i Presidentes Osmani në Forumin Ekonomik Zviceran (Swiss Economic Forum) mbi potencialin ekonomik dhe mundësitë për investime në Republikën e Kosovës

This post is also available in: SQ SR

This site is registered on wpml.org as a development site.