presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS

LAJME

RRJETET SOCIALE

Kënaqësi të marrë pjesë në pritjen e Presidentit @BajramBegajAL për nder të Ditës së Pavarësisë së Shqipërisë.

Gëzuar Shqipëri! 🇦🇱
Gëzuar shqiptarë kudo që jeni! 🥂

4

Guximi, sakrifica dhe përkushtimi i tyre për kombin tonë janë trashëgimi e përhershme dhe udhërrëfyese për brezat.

Lavdi jetës dhe veprës së Adem Jasharit, Isa Boletinit dhe gjithë dëshmorëve të kombit tonë!

4

Sot, shqiptarë nga Kosova, Shqipëria e anekënd botës, kremtojnë bashkë katër ngjarje historike në një ditë.

Gëzuar 28 Nëntori–Dita e Flamurit, Dita e Pavarësisë së Shqipërisë, ditëlindja e Kryekomandantit Adem Jasharit dhe dalja e parë publike e UÇK-së! 🇽🇰🇦🇱

Load More

GALERIA

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.