presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

UD i Presidentit të Kosovës, dr. Jakup Krasniqi vazhdoi takimet me përfaqësuesit e partive politike

Ushtruesi i detyrës së Presidentit të Republikës së Kosovës, dr. Jakup Krasniqi u takua sot me Presidentin e AKR-së Behgjet Pacolli, me kryetarin e Partisë Liberale Serbe Sllobodan Petroviç si dhe me z. Mahir Jagxhilar.

Në takime u bisedua për situatën politike të krijuar në vend. Z. Krasniqi tha se takimet në kontinuitet do të mbahen edhe me drejtuesit e partive të tjera politike.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.