presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

U MBAJT TAKIMI I RADHËS I EKIPIT TË UNITETIT

Në këtë takim morën pjesë edhe shefja e Zyrës Amerikane në Prishtinë, znj. Tina Kaidanow dhe i përfaqësuesi i z. Javier Solana, z. Torbjon Solstrom.

This site is registered on wpml.org as a development site.