presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Sqarim i Zyrës së Presidentes së Republikës së Kosovës

Në bazë të evidencës në protokollin e Zyrës së Presidentes së Republikës së Kosovës, zonjës Atifete Jahjaga, nuk është paraqitur asnjë kërkesë e personit Idajet Beqiri për takim dhe as që është ngritur ndonjëherë çështja nga ana e tij, si dhe nuk është ftuar asnjëherë nga ana e Presidentes së Republikës së Kosovës.

Në bazë të evidencës në protokollin e Zyrës së Presidentes së Republikës së Kosovës, zonjës Atifete Jahjaga, nuk është paraqitur asnjë kërkesë e personit Idajet Beqiri për takim dhe as që është ngritur ndonjëherë çështja nga ana e tij, si dhe nuk është ftuar asnjëherë nga ana e Presidentes së Republikës së Kosovës.  

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.