presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Prononcimi i djeshëm i Presidentes Vjosa Osmani pas vizitës në Shtëpinë e motrave të Nënë Terezës në Pejë, në 6-vjetorin e shenjtërimit dhe 25-vjetorin e kalimit në amshim të Nënë Terezës

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.