presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Pritja nga Presidentja e Moldavisë, Maia Sandu, dhe deklarata për media vendore dhe ndërkombëtare para hyrjes në samitin e dytë të liderëve të Komunitetit Politik Evropian në Kishinau

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.