presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja: Rezultat i mrekullueshëm i xhudisteve tona të shkëlqyera në Budapest 2023 Masters Judo

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani ka uruar xhudistet Laura Fazliu dhe Distria Krasniqi për medaljet e tyre në Budapest 2023 Masters Judo.

“Rezultat i mrekullueshëm i xhudisteve tona të shkëlqyera në Budapest 2023 Masters Judo. Urime yjeve tona të xhudos Laura Fazliu dhe Distria Krasniqi për medaljet e tyre të merituara të arta dhe të argjendta dhe gjithëve në #TeamKosovo që na bënë krenarë. Rruga për në Lojërat Olimpike #Paris2024 duket e ndritshme!”, ka shkruar Presidentja Osmani.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.