presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja Osmani u takua me Presidentin e Singaporit, Tharman Shanmugaratnam

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani është pritur në takim nga Presidenti i Singaporit, Tharman Shanmugaratnam.

Postimi i plotë i Presidentes Osmani:

Falënderoj Presidentin e Singaporit, Tharman Shanmugaratnam për pritjen e ngrohtë!

Presidentin Shanmugaratnam e urova për marrjen e detyrës dhe njëkohësisht patëm diskutim përmbajtësor për thellimin e marrëdhënieve në mes të dy shteteve tona, sidomos në fushën e bashkëpunimit ekonomik.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.