presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja Osmani takoi gratë e shoqatës kundër kancerit të gjirit “Renesansa” dhe shoqatën e grave të komunitetit turk “Orkide”

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani gjatë vizitës në Prizren ka takuar gratë e shoqatës kundër kancerit të gjirit “Renesansa” dhe shoqatën e grave të komunitetit turk “Orkide”.

Postimi i plotë i Presidentes:

Prizren, ma i bukuri vend!

Mbrëmë, përgjatë vizitës në Prizren, në takime me gratë e shoqatës kundër kancerit të gjirit “Renesansa”, si dhe me shoqatën e grave të komunitetit turk “Orkide”, e cila merret me punime tradicionale.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.