presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja: Faleminderit Alicia Kearns dhe të gjithë nënshkruesve për përpjekjet e palodhshme në ekspozimin e agjendës destruktive dhe destabilizuese të Serbisë

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani ka falënderuar znj. Alicia Kearns për përpjekjet e palodhshme në ekspozimin e agjendës destruktive dhe destabilizuese të Serbisë.

“Faleminderit Alicia Kearns për përpjekjet tuaja të palodhshme në ekspozimin e agjendës destruktive dhe destabilizuese të Serbisë. U jam mirënjohëse të gjithë nënshkruesëve për mbështetjen e tyre të fuqishme dhënë sovranitetit dhe demokracisë së Kosovës.Së bashku, ne do të mbrojmë vlerat tona të përbashkëta dhe do të forcojmë demokracinë!”, ka shkruar Presidentja Osmani.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.