presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja Osmani ka uruar presidentin e sapozgjedhur të Shqipërisë, z. Bajram Begaj

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani Sadriu, ka uruar presidentin e sapozgjedhur të Shqipërisë, z. Bajram Begaj.

Në vijim gjeni të plotë urimin e Presidentes Osmani:

Urime të përzemërta për presidentin e sapozgjedhur të Shqipërisë, z. Bajram Begaj! Ju uroj suksese në rolin tuaj të ri dhe shumë të rëndësishëm.

Së bashku do të punojmë që raportet vëllazërore ndërmjet Kosovës e Shqipërisë t’i thellojmë edhe më tej, si dhe t’i sjellim vendet tona më afër BE-së.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.