presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja Jahjaga vuri kurorë lulesh para monumentit “Heroinat”

Në Ditën Ndërkombëtare të Gruas, Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga vuri kurorë lulesh para monumentit “Heroinat” në Prishtinë, që simbolizon kontributin dhe sakrificën e gjithëmbarshme të grave dhe vajzave shqiptare.

Në Ditën Ndërkombëtare të Gruas, Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga vuri kurorë lulesh para monumentit “Heroinat” në Prishtinë, që simbolizon kontributin dhe sakrificën e gjithëmbarshme të grave dhe vajzave shqiptare.
 

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.