presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja Jahjaga vizitoi Panairin e prodhuesve vendor “Republika ime”

Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga, vizitoi Panairin e prodhuesve vendor “Republika ime”, në kuadër të shënimit të përvjetorit të shtatë të shpalljes së pavarësisë së vendit tonë.

Presidentja Jahjaga me këtë rast është takuar dhe ka bashkëbiseduar me përfaqësuesit e të gjitha bizneseve vendore, pjesëmarrëse në këtë panair të cilëve ju ka ofruar mbështetje për zhvillimin e bizneseve të tyre.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.