presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja Jahjaga priti volejbollistet e klubit “AAB-Riinvest”

Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga priti sot volejbollistet e klubit të volejbollit “AAB-Riinvest”, fituese të sivjetme të Kupës së Kosovës, të prirë nga trajneri Naser Krasniqi dhe rektori i Universitetit “AAB-Riinvest”, Lulzim Tafa.

Me këtë rast, ata e uruan Presidenten dhe ia dhanë asaj kupën e fituar.

This site is registered on wpml.org as a development site.