presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja Jahjaga priti drejtoren e Qendrës Kosovare për luftimin e kancerit të gjirit “Jeta-Vita”

Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga, priti sot në takim drejtoren e Qendrës Kosovare për luftimin e kancerit të gjirit “Jeta-Vita”, Nafije Latifi.

Zonja Latifi i  dorëzoi Presidentes Jahjaga mirënjohjen për kontributin dhe angazhimin e saj në realizimin e synimit për luftimin e kancerit të gjirit.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.