presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja Jahjaga priti ambasadorin e Izraelit në Beograd

Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga, priti sot në takim ambasadorin e Izraelit në Beograd, Yossef Levy, me të cilin bisedoi mbi zhvillimet e përgjithshme nëpër të cilat po kalon Republika e Kosovës, për dialogun që po zhvillohet në Bruksel, për normalizimin e marrëdhënieve ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, dhe për realizimin e prioriteteve të vendit drejt integrimeve evropiane dhe euro-atlantike.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.