presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja Jahjaga mori pjesë në përmbylljen e Festivalit Ndërkombëtarë të Filmit Dokumentar dhe të Shkurtër “Dokufest”

Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga mori pjesë në përmbylljen dhe ndarjen e çmimeve të festivalit të XIV-të Ndërkombëtarë të Filmit Dokumentar dhe të Shkurtër “Dokufest”, i cili u mbajt në Prizren, nga 8 deri më 16 gusht 2015.

Presidentja Jahjaga, i ka përgëzuar drejtuesit e Festivalit, për punën dhe angazhimin e tyre të vazhdueshëm për organizimin e kësaj ngjarje kulturore me jehonë ndërkombëtare.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.