presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja Jahjaga mori pjesë në akademinë përkujtimore në 15-vjetorin e rënies së Zahir Pajazitit, Hakif Zejnullahut e Edmond Hoxhës

Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga ka marrë sot pjesë në akademinë përkujtimore organizuar në 15-vjetorin e rënies së Heronjve të Kombit, Zahir Pajaziti, Hakif Zejnullahu e Edmond Hoxha.

Në akademi morën pjesë edhe kryeministri Hashim Thaçi, nën patronazhin e të cilit u organizua akademia, kryetari i Kuvendit, z.Jakup Krasniqi, ministra dhe deputetë, familjarë e bashkëluftëtarë të tre heronjve të kombit.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.