presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja Jahjaga merr pjesë në Konferencën e 49-të për Siguri në Mynih të Gjermanisë

Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga, udhëtoi sot për në Gjermani. Ajo do të marrë pjesë në Konferencën e 49-të për Siguri që do të organizohet në qytetin e Mynihut.

Në konferencë do ta marrin pjesë udhëheqës shtetesh dhe personalitete të ndryshme nga e gjithë bota.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.