presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja Jahjaga dekretoi shpalljen e ligjit për ndryshimin dhe plotësimin e ligjit për Buxhetin e Kosovës për vitin 2012

Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga e ka dekretuar shpalljen e ligjit për ndryshimin dhe plotësimin e ligjit për Buxhetin e Republikës së Kosovës për vitin 2012, i cili është miratuar nga Kuvendi i Republikës së Kosovës.

Dekretimi i Ligjit 04/L-128 për ndryshimin dhe plotësimin e Ligjit 04/L-079 është bërë bazuar në Nenin 80, pika 2 dhe në Nenin 85, pika 5, të Kushtetutës së Republikës së Kosovës.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.