presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani priti në takim homologen nga Sllovenia, Natasha Pirc Musar

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani priti në takim Presidenten e Sllovenisë, Nataša Pirc Musar, e cila ka marrë pjesë në Forumin Ndërkombëtar për Gratë Paqen dhe Sigurinë.

Postimi i plotë i Presidentes:

Mirë se vini në Kosovë, Presidente Pirc Musar!

Forcimi i partneritetit në mes të Kosovës dhe Sllovenisë është rezultat i punës dhe përkushtimit tonë të përbashkët!

Faleminderit për mbështetjen e palëkundur për Kosovën, popullin tonë, dhe për të ardhmen e vendit tonë në institucionet euroatlantike!

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.