presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja Atifete Jahjaga u kthye nga vizita në Nju Jork

Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga, u kthye sot nga vizita në Nju Jork.

Gjatë kësaj vizite, Presidentja Jahjaga zhvilloi një varg takimesh dhe aktivitetesh me shumë rëndësi.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.