presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja Atifete Jahjaga priti në Aeroportin e Prishtinës Princin e Wales-it dhe Dukeshën e Cornwall

Presidentja e Republikës së Kosovës, znj. Atifete Jahjaga priti sot në Aeroportin e Prishtinës Princin e Wales-it dhe Dukeshën e Cornwall, që kanë arritur për vizitë dyditore në vendin tonë.

Gjithashtu, Presidentja Jahjaga mori pjesë në pritjen e organizuar nga Ambasada Britanike, për nder të vizitës së Lartmadhërisë së Tyre në Kosovë. 

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.