presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidenti Sejdiu udhëtoi sot për në Malajzi

Presidenti i Republikës së Kosovës, dr. Fatmir Sejdiu, ka udhëtuar sot për në Malajzi, ku me ftesë të Kryeministrit të Malajzisë, z. Dato Sri Mohd Najib, do të marrë pjesë në Forumin Ekonomik Islamik Ndërkombëtar.

Në këtë forum marrin pjesë edhe shumë liderë shtetesh të Organizatës së Konferencës Islamike, të vendeve të tjera të Azisë si dhe përfaqësuese të tjerë nga mbarë bota.

This site is registered on wpml.org as a development site.