presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidenti Sejdiu priti z. Pier Mirel

Presidenti i Republikës së Kosovës, dr. Fatmir Sejdiu priti sot z. Pier Mirel, drejtor për Ballkanin Perëndimor në Komisionin Evropian.

Në takim u diskutua për bashkëpunimin në fushën e sundimit të ligjit dhe reformat që janë të nevojshme në këtë sektor.

This site is registered on wpml.org as a development site.