presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Konferenca për media e Presidentes Vjosa Osmani me Komisionerin e Bashkimit Evropian për Fqinjësinë dhe Zgjerimin, Olivér Várhelyi

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.