presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

I nderuari Dodë Gjergji, Ipeshkëv i Ipeshkvisë së Kosovës

Duke e çmuar lart punën Tuaj për paqen, mirëkuptimin dhe dashurinë midis nesh, si dhe përkushtimin e përhershëm të Kishës Katolike për lirinë dhe pavarësinë e Kosovës, ju dëshiroj shëndet dhe suksese edhe në të ardhmen, me bindjen e palëkundur se Ju, me fjalën dhe predikimin Tuaj të urtë, do të vazhdoni të jepni ndihmesën e pakursyeshme për të mirën e të gjithë qytetarëve të vendit.

Me rastin e Festës së Krishtlindjes, ju shpreh përgëzimet e mia më të përzemërta.Duke e çmuar lart punën Tuaj për paqen, mirëkuptimin dhe dashurinë midis nesh, si dhe përkushtimin e përhershëm të Kishës Katolike për lirinë dhe pavarësinë e Kosovës, ju dëshiroj shëndet dhe suksese edhe në të ardhmen, me bindjen e palëkundur se Ju, me fjalën dhe predikimin Tuaj të urtë, do të vazhdoni të jepni ndihmesën e pakursyeshme për të mirën e të gjithë qytetarëve të vendit.Urime dhe fat!Me respekt,                                                                Presidenti i Kosovës,Dr. Fatmir Sejdiu

This site is registered on wpml.org as a development site.