presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Fotolajm

Presidenti i Republikës së Kosovës, dr. Fatmir Sejdiu priti sot Kryegjyshin Botëror të Bektashinjve, Haxhi Dede Reshat Bardhi, me bashkëpunëtorët.

Në një takim miqësor, z.Bardhi e njoftoi Presidentin Sejdiu për aktivitetet që zhvillon Kryegjyshata Botërore e Bektashinjve, ndërsa Presidenti Sejdiu vlerësoi punën e kryegjyshatës dhe mesazhet e mira që ata dhënë për paqen dhe tolerancën në përgjithësi.

This site is registered on wpml.org as a development site.