presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Fotolajm

Ushtruesi i Detyrës së Presidentit të Republikës së Kosovës, dr. Jakup Krasniqi priti sot në një takim lamtumirës ambasadorin e Republikës së Turqisë në vendin tonë, Metin Husrev Unler, të cilin e falënderoi për bashkëpunimin gjatë kohës së shërbimit të tij në Kosovë, si dhe për bashkëpunimin e shkëlqyer dhe marrëdhëniet shumë të mira mes Kosovës dhe Turqisë.

Ushtruesi i Detyrës së Presidentit të  Republikës së Kosovës,  dr. Jakup Krasniqi priti sot në një takim lamtumirës ambasadorin e Republikës së Turqisë në vendin tonë, Metin Husrev Unler, të cilin e falënderoi për bashkëpunimin gjatë kohës së shërbimit të tij në Kosovë, si dhe për bashkëpunimin e shkëlqyer dhe marrëdhëniet shumë të mira mes Kosovës dhe Turqisë. 

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN

This site is registered on wpml.org as a development site.