presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Duka i Madh i Luksemburgut uron Presidentin Thaçi

Madhëria e Tij, Duka i Madh i Luksemburgut, Henri, i ka dërguar një letër urimi Presidentit të Republikës së Kosovës, Hashim Thaçit.

Kjo është letra e urimit që Madhëria e Tij, Duka i Madh i Luksemburgut, Henri, ia ka dërguar presidentit Hashim Thaçi:

Z. President,

Me rastin e inaugurimit Tuaj presidenti i Republikës së Kosovës, ju përcjell përgëzimet e mia të sinqerta dhe Ju uroj suksese në detyrat Tuaja.

Përfitoj nga ky rast për t’i përshëndetur qytetarët e shumtë të shtetit tuaj me vendbanim në Luksemburg të cilët dëshmojnë lidhjet e forta mes popujve tanë.

Henri
Duka i Madh i Luksemburgut

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.