presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Diskutimi i Presidentes Osmani mbi strategjinë e sigurisë në Evropë në konferencën ndërkombëtare M100 në Potsdam, Gjermani

Diskutimi i Presidentes së Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani-Sadriu mbi strategjinë e sigurisë në Evropë si dhe rolin e Kosovës në forcimin e demokracisë dhe aleancave me partnerë perëndimor në konferencën ndërkombëtare M100 në Potsdam, Gjermani.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.