presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Dhanë betimin gjyqtarët e Gjykatës Supreme të Kosovës

Pesë gjyqtarë të Gjykatës Supreme të Kosovës dhanë sot betimin para Presidentes së Republikës së Kosovës, zonjës Atifete Jahjaga.

Në një ceremoni të organizuar sot në kabinetin e Presidentes, betimin e dhanë gjyqtarët: Nebojsha Boriqiq, Meleqe Behxheti, Avdi Dinaj, Erdogan Haxhibeqiri dhe Nazmije Ibrahimi.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: SR

This site is registered on wpml.org as a development site.