presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Ceremonia e nënshkrimit të marrëveshjes në mes të Republikës së Kosovës dhe Iowa-s, si dhe deklarata për media me Guvernatoren Kim Reynolds

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.