presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Betohet anëtari i ri i KQZ-së

Anëtari i ri i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve nga LDK-ja, Sami Hamiti ka dhënë betimin sot para Presidentes së Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani dhe në prani të kryetarit të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Kreshnik Radoniqi.

Z.Hamiti është betuar se do t’i kryej në mënyrë të ndershme, besnike, të paanshme, profesionale dhe të ndërgjegjshme të gjitha detyrat. 

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.