presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda mediale e presidentit Thaçi për sot, 5 maj 2016

Agjenda mediale e presidentit Thaçi për sot, 5 maj 2016Sot në orën 15:00, Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, pret në takim Përfaqësuesen e Lartë të Bashkimit Evropian për Punë të Jashtme dhe Politika të Sigurisë, Federica Mogherini.Vendi: Kabineti i PresidentitMirëpresim ekipet tuaja!

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.