presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda mediale e presidentit Thaçi për nesër (6 maj, e premte)

Agjenda (E PLOTËSUAR) mediale e presidentit Thaçi për sot (6 maj, e premte)

Në orën 09:30, Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, pret në takim kryetaren e Gjykatës Kushtetuese të Kosovës, Arta Rama Hajrizi.

Vendi: Kabineti i Presidentit

Në orën 10:15, Presidenti Thaçi pret në takim përfaqësuesit e shoqatës gjermane për politikë të jashtme (German Council on Foreign Relations – DGAP).

Vendi: Salla C 301

Në orën 11:00, Presidenti Thaçi pret në takim kryetarin e Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri. (Pamje dhe deklarata për media)

Vendi: Kabineti i Presidentit

Mirëpresim ekipet tuaja!

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.